Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 160x200 cm sötétzöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
- Bársony szövet: Kronos 19 - sötétzöld
- Grammsúly: 270 g/m2
- Farostlemez
Méretek
- Szélesség: 160 cm
- Hosszúság: 207 cm
- A fejtámla magassága: 98 cm
- Az ágy vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábmagasság: 2 cm
- Matrac mérete: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/személy
- Az ágy súlya: 130 kg
Kialakítás
- Tartalmaz tárolóhelyet
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része polyuretán hab T30 jelöléssel
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbé válnak mind a lakásokban, mind a luxus hotelekben, köszönhetően a kivételes kialakításuknak és prémium kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alappal (boxspring) és fő matraccal rendelkezik, amelyhez külön topper is beszerezhető. Az alap tartalmaz egy rugós rendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókat vagy bonell rugókat használ a kemény, de kényelmes testtámasz érdekében. A magasabb komfort és alváshigiénia érdekében külön topper vásárolható, ami puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel bírnak, amely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely a csúcsminőséget, maximális kényelmet és hosszú élettartamot kínál, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Szélesség: | 160 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
