Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 160x200 cm rózsaszín
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársony anyag: Kronos 27 - rózsaszín
- Gramázs: 270 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 160 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejvég magassága: 98 cm
- Fejvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac méret: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/személy
- Ágy súlya: 130 kg
Kialakítás
- Tartalmaz ágyneműtartót
- Az ágy része a Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliuretán habbal T30 jelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem tartozék
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind a háztartások, mind a luxushotelek körében, hála kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, amelyekhez külön vásárolható topper is. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugós vagy bonell rugós a feszes, ám kényelmes testtámasz érdekében. Még nagyobb kényelem és alvási higiénia érdekében topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmükről, magas tartósságukról és elegáns megjelenésükről ismertek, amely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a kiváló designt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Rózsaszín |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Szélesség: | 160 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
