Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 140x200 cm kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársony szövet: Casablanca 13 - kék
- Grammsúly: 310 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 140 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágyfej vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac méretre: 2 db 70 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/fő
- Ágy súlya: 121 kg
Kialakítás
- Tárolóhelyet tartalmaz
- Az ágy része a Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliuretán hab T30 megjelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbb választások a háztartások és luxusszállodák számára is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és elsőrangú kényelmüknek. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, amelyekhez külön toppert is beszerezhetünk. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában zsebrugókat vagy bonell rugókat használ a stabil, de kényelmes testtartáshoz. Még magasabb komfort és higiénia érdekében külön topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmükről, magas tartósságukról és elegáns megjelenésükről ismertek, amely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kárpitozott ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 140 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy, Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 121 kg |
| Szélesség: | 140 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
