Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN 180x200 cm bíbor
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 110 - bíborszínű
- Súly: 390 g/m2
- Farostlemez
Méretek
- Szélesség: 180 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágyvég vastagsága: 7 cm
- Ágymagasság: 45 cm
- Ágymagasság topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 2 db 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 139 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel ellátott
- A bonell rugós matrac az ágy része
- A matrac felső része poliuretán habból készül, T30 megjelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem tartozik az ágyhoz
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek a háztartások és a luxus hotelek körében, köszönhetően kivételes szerkezetüknek és elsőrendű kényelmüknek. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, amelyekhez külön topper is vásárolható. Az alap rugórendszere optimálisan osztja el a terhelést, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában zsebrugókat vagy bonell rugókat használ a test szilárd, de kényelmes alátámasztásához. A topper segítségével még nagyobb komfort és higiénia érhető el, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel bírnak, amely minden hálószobát feldobhat. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségi dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy, Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Szélesség: | 180 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
