Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN 100x200 cm bíbor
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 110 - bíbor
- Grammázs: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 100 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejvég magassága: 98 cm
- Az ágy szélessége: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac méret: 100 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Az ágy súlya: 106 kg
kialakítás
- Tárolóhelyet is tartalmaz
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része T30 poliuretán habból készült
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind otthonokban, mind luxus szállodákban, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön topper is vásárolható. Az alap tartalmaz egy rugós rendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal meghosszabbítja a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ, amelyek stabil, de kényelmes támaszt nyújtanak a testnek. A még magasabb komfort és higiénia érdekében külön topper vásárolható, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést nyújtanak, amely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely kombinálja a csúcsminőségű designt, a maximális kényelmet és a hosszú élettartamot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 100 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 106 kg |
| Szélesség: | 100 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
