Felfújható fotel lábtartóval RESTIO 86x88 cm, bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Szín
- Bézs
Méretek
- Szélesség: 88 cm
- Mélység: 116 cm
- Magasság: 86 cm
- Lábtartó átmérője: 55 cm
- Lábtartó magassága: 30 cm
- Súly: 2 kg
Kialakítás
- Felfújható fotel alkalmas beltérre és kertbe is
- Tartozéka egy praktikus lábtartó
- A felső rész finom bársonyos szövettel bevont
- Alacsony súlyának köszönhetően utazáshoz is ideális
Kényelem bármikor és bárhol
Élvezze a maximális kényelmet felesleges erőfeszítések nélkül. A felfújható fotel lábtartóval ideális megoldást nyújt a relaxálásra otthon, a kertben vagy utazás közben. Könnyű kezelhetőségének és alacsony súlyának köszönhetően mindig kéznél lehet – akár egy fárasztó nap után szeretne pihenni, akár barátaival szeretne kellemes helyet biztosítani a beszélgetéshez. A kellemes tapintású felület és a praktikus kialakítás révén tökéletes társ a mindennapos kényelemhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835323 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Mélység: | 116 cm |
| ? Magasság: | 86 cm |
| Súly: | 2 kg |
| Szélesség: | 88 cm |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| A puff magassága: | 30 cm |
| A puff szélessége: | 55 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
