COMFORT fekete 2db fürdőlepedő 70x140 cm, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 500 g/m2
Szín
- Fekete
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztóval
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Max. 60 °C-on mosható
- Szárítógépben közepes hőfokon szárítható
- Ne mosd együtt cipzáros és fém kapcsos ruhákkal
- A hosszantartó lágyságért, puhaságért és nedvszívásért nem ajánlott öblítőt használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölköző és fürdőlepedő szett kedvező áron |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 1 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | 2 500 Ft felett |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
