1x COMFORT fehér fürdőlepedő+ 2x COMFORT fehér törölköző
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Súly: 500 g/m2
Szín
- Fehér
Méret
- Törölköző: 50 x 100 cm
- Fürdőlepedő: 70 x 140 cm
Kialakítás
- Elegáns bordűrrel
- Akassztófüllel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal
- Mosás legfeljebb 90 °C-on
- Szárítógépben szárítás közepes hőfokon
- Ne mossa a cipzáras és fémszáras ruhákkal együtt
- A hosszan tartó lágyság, puhaság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölköző és fürdőlepedő szett kedvező áron |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 90 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Akasztófül: | Igen |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szett: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
