1x COMFORT sárga fürdőlepedő+ 2x COMFORT sárga törölköző
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 500 g/m2
Szín
- Sárga
Méret
- Törölköző: 50 x 100 cm
- Fürdőlepedő: 70 x 140 cm
Kialakítás
- Elegáns bordűrrel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítás közepes hőmérsékleten a szárítógépben
- Ne mossa cipzáros és fém akasztós ruhákkal
- A hosszútávú puhaság, lágyság és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítőszer használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölköző és fürdőlepedő szett kedvező áron |
|---|---|
| ? Termék színe: | Sárga |
| ? Méret: | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Akasztófül: | Igen |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szett: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
