CLASSIC sötétkék 2db fürdőlepedő 70x140 cm, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 400 g/m2
Szín
- Sötétkék
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Egy elegáns bordűrrel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Maximálisan 60 °C-on mosható
- Közepes hőmérsékleten szárítható szárítógépben
- Ne mossa cipzárral és fém kampókkal rendelkező ruhákkal
- A hosszú távú lágyság, puhaság és nedvszívóképesség érdekében az öblítő használatása nem ajánlott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölköző és fürdőlepedő szett kedvező áron |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | 2 500 Ft felett |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szett: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
