Gyorsan száradó strandfürdőlepedő BREEZIO türkizkék 70 x 140 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramázs: 250 gsm
Méret
- 70 × 140 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag, magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad
- A retro kisbusz részletes mintázata nagyon élethű
- Elegáns és időtlen minta
- Elég hely a kényelmes fekvéshez a strandon vagy napozóágyon
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszerrel
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679841843 |
| ? Termék színe: | Türkiz |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
