Gyorsan száradó strand fürdőlepedő BALEANA kék 70 x 140 cm, 100% mikroszál.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% abszorbens mikroszál
- Súly: 250 gsm
Méret
- 70 × 140 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag, magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad
- Finom akvarell bálnamintával
- Elegáns és időtálló minta
- Elegendő helyet biztosít a kényelmes fekvéshez a strandon és a napágyon
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C
- Nem fehéríthető, vegyileg nem tisztítható
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679842017 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
