Pamut ágynemű PINK HEART CHARM fehér, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legelterjedtebb és legnépszerűbb anyag az ágyneműk között kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és elérhető árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ideális azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Esetleges hátránya a gyűrődés, ami miatt vasalni szükséges. Az évek során bevált pamut egy természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Fehér - törtfehér
- Rózsaszín
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 2 hetente 1x
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva
- Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerüli az anyag károsodását és a színek kifakulását
Változat szerint a csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Rózsaszín |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Szív |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
