Pamut ágynemű BLACK CUBE fekete, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legelterjedtebb ágynemű anyag garantáltan a pamut. A vásárlók nagyra értékelik kiváló jellemzőit és elérhetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet, így azok számára is megfelelő, akik éjjel jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az azt követő vasalási szükséglet. Az évek során bevált pamut természetes szál, amelyet gyapotból nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Fekete
- Fehér
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt mindig külön, kifordítva és becipzározva mossa
- Használjon az anyagnak és a színvilágnak megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugát
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy elkerülje az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Kockák |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Retro, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos, Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
