Pamut ágynemű PLAIN BEAUTY fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI pamutból. Az újrahasznosított pamut segít megóvni a természeti erőforrásokat és új életet adni a már használt textilanyagoknak, míg a BCI szűz pamut a Better Cotton Initiative program felelősségteljesebb termeléséből származik. Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő, és egyúttal környezetbarátabb is. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az azt követő vasalás szükségessége.
Anyag
- 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI pamut
Szín
- Fehér
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb kéthetente egyszer
- A párnahuzat szállodai zsebes kialakítással van ellátva
- A paplanhuzat holland áthajlós zárral rendelkezik
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Szárítás szárítógépben: max. 60 °C
- Az ágyneműt ki kell vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva
- Használjon az anyaghoz és színösszeállításhoz megfelelő mosószert
- Mosás után kímélő centrifugálást válasszon
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülhető az anyag károsodása és a színek fakulása
A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023464097 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| Ágynemű mérete: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű, Felirattal |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 60 x 70 cm |
| Szélesség: | Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós, Holland zár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
