Pamut ágynemű FOREVER COLOURS világoslila
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI védjegyes szűz pamutból. Az újrahasznosított pamut segít megőrizni a természeti erőforrásokat és új életet ad a már használt textilanyagoknak, míg a BCI szűz pamut a Better Cotton Initiative program felelősebb termeléséből származik. Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő és egyúttal környezetbarátabb. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ebből adódó vasalási szükség.
Anyag
- 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI védjegyes szűz pamut
Szín
- Világoslila
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Nemzetközi tanúsítványrendszer OEKO-TEX Standart 100
- A párnahuzat hotellépéses zsebes kialakítású
- A paplanhuzat holland záródású
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Szárítógépben szárítás: max. 60 °C
- Az ágyneműt vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva
- Használjon az ágynemű anyagának és színének megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülhető az anyag károsodása és a színek fakulása
A csomag tartalma a kiválasztott változat alapján
- Ágynemű 220 x 260 cm: 1 db paplanhuzat 220 x 260 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023606701 |
| ? Termék színe: | Lila |
| Ágynemű mérete: | 2 ks 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 60 x 70 cm |
| Szélesség: | Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 220 x 260 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós, Holland zár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
