Krepp ágyneműhuzat TIRSO POLY szürke-fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Krepp ágyneműhuzat
Praktikus anyag, amely kiemelkedik ugyanazzal a jótékony tulajdonsággal, mint a pamut, de vasalás nélkül. A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára minden évszakban. Télen melegít, nyáron kellemesen hűt, és allergiások számára is alkalmas. Könnyen karbantartható, nedvszívó, légáteresztő és puha marad a tipikusan hullámos felületen is. A hullámos felületet a pamut óvatos feldolgozásával érik el, teljes mértékben megőrizve tulajdonságait.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m2
Szín
- Szürke
- Fehér
- Fekete
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéjének megfelelően)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárral mosva mossa
- Használjon az anyaghoz és az ágynemű színéhez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
A csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Krepp ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Fehér, Szürke |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Csíkok |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 1,05 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Ár: | 5 000 - 8500 Ft |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
