Krepp ágyneműhuzat HERBAR POLY bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Krepp ágyneműhuzat
Praktikus anyag, amely kiemelkedik a pamuttal megegyező jellemzőivel, vasalás nélkül. A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára minden évszakban. Télen melegít, nyáron pedig kellemesen hűvös, allergiásoknak is ajánlott. Könnyen karbantartható, nedvszívó, lélegző és puha marad a tipikusan redős felületen. A hullámos felszínt kíméletes pamutkezeléssel érik el, annak tulajdonságainak teljes megőrzésével.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m2
Szín
- Bézs
- Zöld
- Sárga
- Piros
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és zárt állapotban mossa
- Használjon az anyaghoz és az ágynemű színeihez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
A csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat a takaróra 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db huzat a takaróra 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db huzat a takaróra 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Krepp ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok, Természet, Húsvéti |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Retro |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 1,05 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Ár: | 5 000 - 8500 Ft |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
