Krepp ágyneműhuzat CORAZON POLY rózsaszín
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Krepp ágynemű
Praktikus anyag, amely kiemelkedik ugyanazokkal a jellemzőkkel, mint a pamut vasalás nélkül. A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára minden évszakban. Télen melegít, nyáron kellemesen hűsít, valamint allergiások számára is alkalmas. Könnyen kezelhető, nedvességet felszív, légáteresztő és puha marad a jellegzetesen gyűrött felületen is. A hullámos felületet a pamut kíméletes feldolgozásával érik el, a pamut tulajdonságainak teljes megőrzése mellett.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m2
Szín
- Rózsaszín
- Fekete
- Fehér
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke szerint)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Az ágyneműt az első használat előtt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárazva
- Használjon a anyaghoz és színezéshez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
A csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Krepp ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Szív |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 1,05 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Ár: | 5 000 - 8500 Ft |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
