Törölköző TOP HOTEL 30x50 cm fehér, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
777 Ft
–49 %
Bella szürke gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
396 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
777 Ft
–49 %
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
396 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
777 Ft
–49 %
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
396 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
777 Ft
–49 %
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
396 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
777 Ft
–49 %
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
396 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
777 Ft
–49 %
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(3 db)
396 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
1 093 Ft
–34 %
Gyerek törölköző BEBÉ repülő kék 30x50 cm
Raktáron
(>10 db)
713 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
1 093 Ft
–34 %
Gyerek törölköző BEBÉ cica rózsaszín 30x50 cm
Raktáron
(>10 db)
713 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
777 Ft
–49 %
Bella krém gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
396 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
1 093 Ft
–34 %
Gyerek törölköző BEBÉ napocska sárga 30x50 cm
Raktáron
(>10 db)
713 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétbarna törölköző
Raktáron
(>10 db)
618 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
935 Ft
–33 %
Classic világosszürke kis törölköző 30x50 cm 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
618 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
935 Ft
–33 %
Classic azúrkék kis törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
618 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
935 Ft
–33 %
Classic bíbor kis törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
618 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
935 Ft
–33 %
Classic sötétkék kis törölköző 30x50 cm 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
618 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
1 093 Ft
–34 %
KIDS kék gyerek törölköző 30x50 cm
Raktáron
(>10 db)
713 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 460 g/m²
Szín
- Fehér
Méret
- 30 x 50 cm
Kialakítás
- Elegáns bordűrrel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Maximum 60 °C-on mosható
- A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8592050045169 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 30 x 50 cm |
| ? Grammsúly: | 460 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | Pamut |
| Gyerekeknek: | Gyermek |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Egyszínű |
| Minta: | Mintával, Gyermek |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
