Classic sötétkék kis törölköző 30x50 cm 100% pamut
Kapcsolódó termékek
1 003 Ft
–33 %
Classic fekete kis törölköző 30x50 cm 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
663 Ft
1 003 Ft
–33 %
Classic azúrkék kis törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
663 Ft
1 003 Ft
–33 %
Classic piros kis törölköző 30x50 cm 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
663 Ft
1 003 Ft
–33 %
Classic világosszürke kis törölköző 30x50 cm 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
663 Ft
3 554 Ft
–14 %
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 044 Ft
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm sötétkék, 100% pamut
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
833 Ft
–48 %
Bella szürke gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
833 Ft
–48 %
Bella bézs gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
833 Ft
–48 %
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
833 Ft
–48 %
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
833 Ft
–48 %
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
833 Ft
–48 %
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
833 Ft
–48 %
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
1 173 Ft
–34 %
Gyerek törölköző BEBÉ vonat zöld 30x50 cm
Raktáron
(>10 db)
765 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Súly: 400 g/m²
Szín
- Sötétkék
Méret
- 30 x 50 cm
Kialakítás
- Elegáns bordűrrel
- Akasztó füllel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítógépben szárítás közepes hőmérsékleten
- Ne mossa zipzáras és fém kampós ruhákkal
- A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754210 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 30 x 50 cm |
| ? Grammsúly: | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,06 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül, Gyermek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
