Törölköző MONEA 50x100 cm fehér, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Gyorsan száradó frottír haj turbán világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Akció
1 853 Ft
–16 %
CARRARA törölköző 60x100 cm világos barna, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 539 Ft
Akció
1 853 Ft
–16 %
CARRARA törölköző 60x100 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 539 Ft
Gyorsan száradó frottír hajturbán sötétszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Akció
1 853 Ft
–2 %
CLARYSSE ELEGANCE törölköző 60x110 cm antracit, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 801 Ft
Akció
1 853 Ft
–12 %
CLARYSSE ELEGANCE törölköző 60x110 cm szürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 620 Ft
1 853 Ft
–2 %
CLARYSSE ELEGANCE törölköző 60x110 cm korall, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 801 Ft
Akció
1 853 Ft
–13 %
CLARYSSE ELEGANCE törölköző 60x110 cm fehér, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 606 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 500 g/m²
Szín
- Fehér
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Szegély nélkül
- Akasztóval, amely akasztóként is használható
- Tanúsítvány Oeko-Tex Standard 100
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítás szárítógépben alacsony hőmérsékleten
- Közepes hőmérsékleten vasalható
- Nem fehéríthető, nem tisztítható vegyileg
- Ne mossa cipzáros és fémhorgokkal rendelkező ruhákkal
- Az optimális puhaság, bársonyosság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595693225233 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
