Törölköző CLYR 50x100 cm kék, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 500 g/m²
Szín
- Kék
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Bordűrrel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 40 °C-on
- Szárítás a szárítógépben alacsony hőmérsékleten
- Vasalás közepes hőmérsékleten
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszeresen
- Ne mossa ruhákkal, amelyek cipzárral és fém kapcsokkal rendelkeznek
- A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítő használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023515829 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
