Törölköző CLYR 50x100 cm sötétszürke, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 500 g/m2
Szín
- Sötétszürke
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Bordűrrel
- Akasztófüllel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Max. 40 °C-on mosható
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható
- Közepes hőmérsékleten vasalható
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
- Ne mossa együtt cipzáros és fém kampós ruhadarabokkal
- A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítő használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023540982 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
