Fürdőlepedő MONEA 70x140 cm fehér, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Akció
1 683 Ft
–41 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
988 Ft
Akció
5 084 Ft
–57 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 143 Ft
Akció
6 784 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 035 Ft
7 805 Ft
–1 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
(>10 db)
7 700 Ft
Akció
5 084 Ft
–60 %
Jersey lepedő homokszínű 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 998 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 500 g/m²
Szín
- Fehér
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Szegély nélkül
- Akasztós címkével, amely akasztófülként használható
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Alacsony hőmérsékleten szárítható szárítógépben
- Közepes hőmérsékleten vasalható
- Ne fehérítsük, vegyileg ne tisztítsuk
- Ne mossunk együtt cipzáros és fémkampós ruhadarabokkal
- A hosszan tartó puhaság, selymesség és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőszert használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fürdőszoba |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595693225240 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,45 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
