Törölköző GREEK 50 x 90 cm krém, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–45 %
GREEK törölköző 50 x 90 cm sötétkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–45 %
GREEK törölköző 50 x 90 cm fehér, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–45 %
GREEK törölköző 50 x 90 cm fekete, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 934 Ft
–34 %
GREEK törölköző 70x130 cm fehér, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 934 Ft
–34 %
GREEK törölköző 70x130 cm fekete, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 934 Ft
–34 %
GREEK törölköző 70x130 cm sötétkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
833 Ft
–48 %
Bella krém gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
833 Ft
–48 %
Mosdókesztyű CLASSIC 15x24 cm, krémszínű
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm bézs, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–32 %
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
4 553 Ft
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Akció
5 084 Ft
–59 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 078 Ft
Akció
6 784 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 035 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
4 726 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 500 g/m2
Szín
- Krémszínű
Méret
- 50 x 90 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztópánttal
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten
- Ne mossa cipzáras és fém kapcsos ruhákkal
- Az anyag hosszú távú puhasága, selymessége és nedvszívó képessége érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kézi törölköző díszbordűrrel |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157755071 |
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 50 x 90 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | Olcsó 2 350 Ft-ig |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
