Comfort törölköző 50 x 100 cm bézs, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–12 %
Comfort fürdőlepedő 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 996 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm krémszínű, 100% pamut
Raktáron
(9 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–20 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm barna, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
2 703 Ft
–41 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 593 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm lila, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm bíborvörös, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–12 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 996 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–19 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm, azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 125 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétzöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm világos zöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
1 003 Ft
–33 %
Classic bézs kis törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
663 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–19 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 125 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm barna, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 500 g/m2
Szín
- Bézs
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Maximális mosási hőmérséklet 60 °C
- Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten
- Ne mossa cipzáras és fémbújós ruhákkal
- A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Comfort kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754678 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | Olcsó 2 350 Ft-ig |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
