Comfort törölköző 50 x 100 cm bíborvörös, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm bíbor, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 234 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm lila, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–19 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm, azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 125 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm világos zöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
8 315 Ft
–4 %
Comfort Maxi fürdőlepedő 100x180 cm bíbor, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
7 974 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–19 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 125 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm piros, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–20 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm barna, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm narancssárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm fekete, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm bézs, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm krémszínű, 100% pamut
Raktáron
(9 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétzöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–11 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 500 g/m2
Szín
- Bíbor
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztófüllel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítógépben szárítás közepes hőmérsékleten
- Ne mossa ruhákkal, amelyek cipzárokkal és fém kampókkal rendelkeznek
- A hosszú távú puhaság, lágyság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Comfort kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754296 |
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | Olcsó 2 350 Ft-ig |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
