Comfort törölköző 70 x 140 cm bíbor, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm bíborvörös, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm lila, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Törölköző Comfort 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–11 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–11 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm piros, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–12 %
Törölköző Comfort 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 996 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort fürdőlepedő 70 x 140 cm sötétzöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm világoszöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm fekete, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
4 404 Ft
–10 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm narancssárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 926 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm barna, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm sötétszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–19 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm, azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 125 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–12 %
Comfort fürdőlepedő 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 996 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm bíbor, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammázs: 500 g/m2
Szín
- Bíbor
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Elegáns bordával
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítógépben közepes hőmérsékleten szárítható
- Ne mossa zipzáros és fém akasztós ruhákkal
- A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítő használata
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Comfort fürdőlepedők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754302 |
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,5 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | 2 500 Ft felett |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
