Comfort törölköző 50 x 100 cm világos zöld, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 404 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm világoszöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm lila, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm piros, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–19 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm, azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 125 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm bíborvörös, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 251 Ft
–40 %
Hotel világoszöld fürdőszobaszőnyeg 750g/m2
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm narancssárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–19 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 125 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–20 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm barna, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
8 315 Ft
–4 %
Comfort Maxi törölköző 100x180 cm, világoszöld, 100% pamut
Raktáron
(10 db)
7 974 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
4 404 Ft
–10 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm narancssárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 926 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 703 Ft
–25 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm bézs, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 636 Ft
–23 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm sötétzöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
2 703 Ft
–41 %
Comfort törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 593 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammázs: 500 g/m2
Szín
- Világoszöld
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten
- Ne mossa cipzáros és fémszintes ruhákkal együtt
- A hosszú távú lágyság, puhaság és nedvszívó képesség érdekében öblítő használata nem ajánlott
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Comfort kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754340 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | Olcsó 2 350 Ft-ig |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
