Kerti szék BRASIL, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műrattan: Fekete
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 71 cm
- Mélység: 75 cm
- Magasság: 84 cm
- Ülés magasság: 32 / 38 cm
- Ülőfelület szélessége: 71 cm
- Ülés mélység: 45 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Súly: 4,5 kg
Kialakítás
- Designos kerti szék
- Ideális szék a medence mellé
- Fém szerkezet rugalmas műrattannal kiegészítve
- Víz- és UV-álló anyagok
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A BRASIL szék figyelemfelkeltő légies kialakításával és kényelmes formájával, ami kedvenc pihenőhellyé válik majd otthon és a szabadban is. Kiválóan mutat a medence mellett, teraszon vagy erkélyen, ahol kellemes légkört teremt a napsütéses napok alatti pihenéshez. Az ellenálló anyagoknak és a könnyű szerkezetnek köszönhetően könnyen áthelyezhető és karbantartható. Modern megjelenése viszont lehetővé teszi a belső térben való felhasználást is – tökéletesen kiegészíti az ipari nappalit, a télikertet vagy egy stílusos relaxációs sarkot. A BRASIL szék ötvözi a kényelmet, a praktikusságot és az időtlen dizájnt a mindennapi pihenőpillanatokhoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099269 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 75 cm |
| ? Magasság: | 84 cm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Szélesség: | 71 cm |
| Elhelyezés: | Beltéri, Kültéri |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Szék |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülés anyaga: | Rattan |
| Ülésmagasság: | 32 / 38 cm |
| Ülésmélység: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
