Kerti szék BRASIL, barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műrattan: Barna
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 71 cm
- Mélység: 75 cm
- Magasság: 84 cm
- Ülésmagasság: 32 / 38 cm
- Ülőfelület szélessége: 71 cm
- Ülés mélysége: 45 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Súly: 4,5 kg
Kialakítás
- Díszes kerti szék
- Ideális szék a medence mellé
- Fém szerkezet rugalmas műrattan fonattal
- Víz- és UV-sugárzás álló anyagokkal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A BRASIL szék légies designjával és kényelmes formájával hívja fel magára a figyelmet, amelynek köszönhetően kedvelt pihenőhely lesz otthon és a szabadban is. Remekül mutat a medence mellett, teraszon vagy erkélyen, ahol kellemes légkört teremt a napos napok relaxációjához. Az ellenálló anyagoknak és a könnyű szerkezetnek köszönhetően egyszerűen áthelyezhető és karbantartható. Modern megjelenése miatt belső térben is használható – kiváló kiegészítője egy ipari stílusú nappalinak, télikertnek vagy stílusos pihenősaroknak. A BRASIL szék ötvözi a kényelmet, a praktikumot és az időtálló design-t a mindennapi pihenés pillanataihoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099283 |
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Mélység: | 75 cm |
| ? Magasság: | 84 cm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Szélesség: | 71 cm |
| Elhelyezés: | Beltéri, Kültéri |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Szék |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülés anyaga: | Rattan |
| Ülésmagasság: | 32 / 38 cm |
| Ülésmélység: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
