ALABAMA lábtartóval szürke kerti hintaszék
Kapcsolódó termékek
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
SZEZON UTÁNI AKCIÓ
Fekete függőfotel KOLUMBIA
Raktáron
(4 db)
17 836 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
39 431 Ft
–8 %
LEVI összecsukható kerti napernyő 300 cm, bézs + ingyenes csomagolás
Raktáron
(>10 db)
35 906 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NERF BATTLE FORT kerti játszótér 4,45x1,84 m
Raktáron
(>10 db)
229 375 Ft
58 362 Ft
–10 %
Kerti szék szett 6 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
52 526 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 938 Ft
–2 %
CATERON étkezőasztal 70x180 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
22 279 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 545 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO, bézs
Raktáron
(>10 db)
10 384 Ft
38 908 Ft
–10 %
Kerti szék szett 4 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
35 018 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti lerakóasztal SIRVON fém 50x70 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
7 805 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti LOUNGE szett székekkel, paddal és asztallal, szürke
Raktáron
(>10 db)
50 993 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag szék TREGO karfával, antracit színű
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–22 %
Korall Műanyag Szék KATO
Raktáron
(>10 db)
15 133 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti tálaló asztalka kerekeken GRIL PARTY, akácfa
Raktáron
(>10 db)
22 938 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
127 355 Ft
–34 %
TURIA barna rattan kerti garnitúra
Raktáron
(4 db)
83 743 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
22 087 Ft
–11 %
Kerti szék szett 2 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
19 454 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Vas
- PE Rattan
- Szürke színű szövetpárna
A szék méretei
- Szélesség: 87 cm
- Hossza: 118 cm
- Magasság: 60 cm
- Maximális terhelés: 120 kg
Lábszék méretei
- Szélesség: 40 cm
- Hossza: 50 cm
- Magasság: 45 cm
Kialakítás
- Nagyon kényelmes
- Tartós és szilárd felépítés
- Kiváló minőségű anyagokból készült
- Alkalmas beltéri és kültéri használatra
- A csomagban kényelmes párnák találhatók
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5904610815052 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| Anyaga: | Fém, Szövet, Rattan |
| Fotel hossza: | 118 cm |
| Fotel magassága: | 60 cm |
| Fotel szélessége: | 87 cm |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Lábtartó hossza: | 40 cm |
| Lábtartó magassága: | 45 cm |
| Lábtartó szélessége: | 50 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
