Jersey lepedő EXCLUSIVE korallszínű 200 x 220 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% pamut
- Gramázs: 170 g/m²
Szín
- Korall
Méretek
- Méret: 200 x 220 cm
Jellemzők
- Puha és erős anyag, hosszú élettartammal
- Kiváló rugalmasság, nem csúszik és szilárdan tart
- Nem igényel vasalást
- A lepedő teljes kerületén gumival szegélyezve
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mosson lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasoljuk szárítani
A csomag tartalma
- 1 db lepedő 200 x 220 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Rózsaszín |
| ? Méret: | 200 x 220 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 1 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
