Jersey lepedő EXCLUSIVE mustársárga 200 x 220 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% pamut
- Grammsúly: 170 g/m²
Szín
- Mustár
Méretek
- Méret: 200 x 220 cm
Jellemzők
- Puhaság és tartósság hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik és stabilan marad
- Nem vasalható
- A lepedő körül öltött gumírozással
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (gyártó címkéje alapján)
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 1x 14 naponta
- Ajánlott alacsony hőmérsékleten szárítani a szárítógépben
A csomag tartalma
- 1 db hagyományos lepedő 200 x 220 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Mustár |
| ? Méret: | 200 x 220 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 1 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
