Jersey lepedő EXCLUSIVE mentazöld 160 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% pamut
- Gramázs: 170 g/m²
Szín
- Mentás
Méretek
- Méret: 160 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és erős anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart
- Nem igényel vasalást
- Gumival körben szegélyezett lepedő
Praktikus tanácsok
- Első használat előtt a lepedőt alaposan mossa ki
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (gyártói címke szerint)
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 1x 14 napon belül
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani
A csomag tartalma
- 1 db lepedő 160 x 200 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,8 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
