HAVANA éjjeliszekrények (2 db), szarvasgomba tölgy
Kapcsolódó termékek
27 188 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
19 630 Ft
22 087 Ft
–18 %
Éjjeliszekrény Ilona fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
17 912 Ft
28 889 Ft
–26 %
Éjjeliszekrény Ilona fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
21 349 Ft
33 887 Ft
–5 %
HAVANA éjjeliszekrények (2 db), sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
32 192 Ft
Termék részletes leírása
Anyaga: laminált lap
Fa dekoráció: Szarvasgomba tölgy
Az asztal méretei:
| Magasság | 42 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 40 cm |
| Fiók magassága | 18 cm |
| Magasság az aljától a fiókig | 16 cm |
| Fiók magassága | 18 cm |
| Lábmagasság | 5 cm |
| A tábla vastagsága | 1,8 cm |
| Fogantyú szélessége | 12 cm |
Megjegyzés: A tölgy dekor árnyalata a gyártási tételtől függően kissé eltérhet.
Útmutató az éjjeliszekrényhez
Az éjjeliszekrény csomagja a következőket tartalmazza:
- 1x bal és 1x jobb oldali asztal fix fiókfogantyúkkal
- 1x szilárdan összecsukott fiók
- 1x felső polc az asztalhoz
- 1x alsó asztali polc
- Rögzítőelemek
- Útmutató az összeállításhoz
- Garancia : 2 év
- A készlet 2 db éjjeliszekrényt tartalmaz
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Éjjeli szekrények |
|---|---|
| ? Fa dekoráció: | Trüffel tölgyfa |
| ? Mélység: | 40 cm |
| ? Magasság: | 42 cm |
| Anyaga: | Laminált deszka |
| Szélesség: | 40 cm |
| Ár: | Olcsó 25 500 Ft-ig |
27 188 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
19 630 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
NÉPSZERŰ MINTA
Pamut ágyneműhuzat DANIELA bézs
Raktáron
(7 db)
5 594 Ft-tól
Akció
5 084 Ft
–59 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 078 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
