Venuci égerfa éjjeliszekrény
Kapcsolódó termékek
27 188 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
19 630 Ft
22 087 Ft
–18 %
Éjjeliszekrény Ilona fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
17 912 Ft
28 889 Ft
–26 %
Éjjeliszekrény Ilona fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
21 349 Ft
33 887 Ft
–5 %
HAVANA éjjeliszekrények (2 db), sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
32 192 Ft
33 887 Ft
–5 %
HAVANA éjjeliszekrények (2 db), szarvasgomba tölgy
Raktáron
(>10 db)
32 192 Ft
Termék részletes leírása
Az asztal méretei:
| Magasság | 48 cm |
| Szélesség | 42,5 cm |
| Mélység | 35 cm |
| A test szélessége | 42,5 cm |
| A test magassága | 22 cm |
| A test mélysége | 35 cm |
| A fogantyú mérete | 8 x 3 cm |
| A fiók belső mérete | 31,5 x 25,5 cm |
| A fiók elülső magassága | 17 cm |
| A deszka vastagsága | 2 cm |
Megjegyzés: Az éger árnyalata a gyártási tételtől függően kissé eltérhet.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Éjjeli szekrények |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605032772 |
| ? Fa dekoráció: | Égerfa |
| ? Mélység: | 35 cm |
| ? Magasság: | 48 cm |
| Anyaga: | Lucfenyőfa |
| Súly: | 8,4 kg |
| Szélesség: | 42,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
