Gyorsan száradó strand Fürdőlepedő SUNSETA színes 70 x 140 cm, 100% mikroszál.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% felszívó mikroszál
- Grammsúly: 250 g/m²
Méret
- 70 × 140 cm (tolerancia ± 3%)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad
- Gyönyörű motívum a tenger feletti naplementéről
- Elegáns és időtlen motívum
- Elegendő hely a kényelmes fekvéshez a strandon vagy a nyugágyon
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszeresen
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679842031 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
