Gyorsan száradó strand fürdőlepedő AQUALIS kék 70 x 140 cm, 100% mikroszál.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramázs: 250 gsm
Méret
- 70 × 140 cm (tolerancia ± 3%)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag, magas nedvszívó képességgel, amely egyúttal gyorsan szárad
- Részletes nyomtatás a tengeri csillagról és cápáról, amely nagyon valósághű hatást kelt
- Elegáns és időtálló motívum
- Elég hely a kényelmes fekvéshez a strandon vagy nyugágyon
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyi úton
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835613 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
