Gyorsan száradó strand fürdőlepedő CATTINO színes 70 x 140 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% abszorbens mikroszál
- Gramm: 250 g/m²
Méret
- 70 × 140 cm (tűrés ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puhaságot és magas nedvszívóképességet biztosító anyag, amely egyben gyorsan szárad
- Aranyos kiscica motívummal
- Elegáns és időtálló motívum
- Elég nagy ahhoz, hogy kényelmesen feküdhessen rajta a strandon vagy a napozóágyon
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679842048 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
