U alakú, ággyá alakítható TAVERO ülőgarnitúra, 321x140 cm, barna Poso 04
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé
- Sarok változat: Univerzális
- Méret: Több mint 300 cm-es kanapé
- Szín: Barna
- Kárpit: Poso 04
A kanapé anyaga
- Kárpit anyaga: Manzsetta (Velúr)
- Kárpit összetétele: 90% poliészter, 10% nylon
- Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus
- Ülés típusa: Kárpitozott habszivacs
- Habszivacs típusa: PUR T30 (közepes keménységű)
- Ülés habvastagsága: 6 cm
- Lábak anyaga: Műanyag
- Szerkezet: Tömör fa, forgácslemez
Kanapé méretei (tolerancia ± 3 %)
- Szélesség: 321 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 88 cm / 67 cm
- Ülésmagasság: 39 cm
- Ülési rész szélessége: 271 cm
- Otoman szélessége: 70 cm
- Ülőmélység: 50 cm / 110 cm
- Ülőmélység párnák nélkül: 70 cm / 130 cm
- Párnák magassága: 47 cm
- Lábak magassága: 4,5 cm
- Alvófelület: 130 x 270 cm
- Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 116 kg (bruttó)
Felszerelés
- Tárolóhely: Igen
- Elhelyezés: A kanapé ülőrész alatt
- Támasztó párnák T18 habból
- A kanapé hátulsó része is kárpitozott
- Megjegyzés: A forgácslemez dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól.
Alvási kialakítás
- Ággyá alakítás: Igen
- Alvófelület mérete: 130 x 270 cm
- Ággyá alakítás típusa: Manuális, billenő háttámlával
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Poso
A plüssösen lágy Poso anyag megjelenésében hasonlít a manzetta anyaghoz. Egyedi 3D hatása érintésre kellemes, emellett nagyon erős és tartós. A felületi finom szőrszálakat könnyen lehet tisztítani speciális kárpitos bútortisztító készítményekkel. Egyedi jellemzői miatt kárpitos textíliaként használják kanapékhoz, fotelekhez és székekhez. 90% poliészterből és 10% nylonból készül magas, 350 g/m2 gramázsban.
Az alkalmazott szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az ún. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a meghatározott ciklusszám elérése után az anyag kopását lehet megfigyelni. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal dicsekedhet. Az otthoni közönséges anyagok körülbelül 20 000 ciklust teljesítenek. Az anyag nem tartalmaz semmilyen AZO festéket vagy DMF-et.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 88 cm |
| Súly: | 116 kg |
| Szélesség: | 321 cm |
| Forma: | U alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 270 cm |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Többszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 39 cm |
| Lábmagasság: | 4,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
