Polipamut ágyneműhuzat DANIELA POLY bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Polipamut ágyneműhuzat
A polipamut ágyneműhuzat népszerű választás mindennapi használatra praktikus összetételének köszönhetően. Természetes pamutot és poliésztert ötvöz, amely kellemes tapintást, jó légáteresztő képességet, valamint magasabb ellenállóságot és hosszabb élettartamot biztosít. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad és alacsony gyűrődése miatt nem szükséges vasalni.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m2
Szín
- Bézs
- Krémszínű
- Szürke
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágynemű nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Mielőtt először használja az ágyneműt, alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva
- Használjon a anyaghoz és színhez megfelelő mosószert
- Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható
A csomag tartalma a változat választása szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Polipamut ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Krém, Szürke, Bézs |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Csíkok, Kockás |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
