Nyári steppelt paplan, hosszított COOL SLEEP 140x220 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% poliészter – mikroszál
- Töltet: 100% poliészter – üreges szál
- Töltet súlya: 120 g/m2
- Súly: 920 g
Méret
- 140 x 220 cm
Részletek
- Könnyű nyári paplan finom anyagokból
- Speciális szerkezet kis lyukakkal biztosítja a magas légáteresztő képességet
- Az üreges szál megtartja formáját és bolyhosságát ismételt mosás után is
- Komfortot biztosít a forró nyári éjszakákon
- OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező anyag
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Alacsony hőmérsékleten szárítható szárítógépben
- Ne fehérítse, ne vasalja
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Paplanok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605045741 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Grammsúly: | 120 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Felszín anyaga: | 100% poliészter |
| Súly: | 0,92 kg |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 220 cm |
| Töltet: | Üreges szál |
| Antiallergén: | Igen |
| Évszak: | Nyári |
| ? Javasoljuk: | Standard egyszemélyes ágy |
| Paplan szigetelő képessége: | Hideg |
| Paplan tömege: | 920 g |
| Allergiások számára: | Allergiások számára |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
