Nyári steppelt francia paplan COOL SLEEP 200x220 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% poliészter – mikroszál
- Töltet: 100% poliészter– üreges szál
- Töltet grammsúlya: 120 g/m2
- Huzat grammsúlya: 85 g/m2
- Súly: 1300 g
Méret
- 200 x 220 cm
Részletek
- Könnyű nyári paplan finom anyagokból
- Speciális szerkezet apró lyukakkal biztosítja a magas légáteresztőképességet
- Üreges szál megőrzi formáját és pelyhességét ismételt mosásnál is
- Kényelmet biztosít forró nyári éjszakákon
- OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező anyag
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható
- Ne fehérítse, ne vasalja
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Paplanok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605045758 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Grammsúly: | 120 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Felszín anyaga: | 100% poliészter |
| Súly: | 1,3 kg |
| Paplanhuzat mérete: | 200 x 220 cm |
| Töltet: | Üreges szál |
| Antiallergén: | Igen |
| Évszak: | Nyári |
| ? Javasoljuk: | Standard franciaágy |
| Paplan szigetelő képessége: | Hideg |
| Paplan tömege: | 1300 g |
| Allergiások számára: | Allergiások számára |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
