Memóriahabos párna ALOE VERA DREAM 50x70 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
4 422 Ft
–5 %
BAMBOO DREAM memóriahabos párna 50x70 cm
Raktáron
(>10 db)
4 200 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
22 172 Ft
–54 %
Luxus egész éves steppelt paplan francia 200x220 cm
Raktáron
(>10 db)
10 095 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
6 324 Ft
–32 %
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
4 244 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
2 203 Ft
–12 %
Párnatöltet - poliészter golyók 500g
Raktáron
(>10 db)
1 932 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
5 785 Ft
–3 %
Steppelt párna STELLA ALOE VERA 70x90 cm, fehér
Várható készletfeltöltés 2026.06.02
5 609 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
VISCO LUXURY ALOE VERA anatómiai párna 45x75 cm - ZIP táska
Raktáron
(>10 db)
6 324 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
Anatómiai párna ALOE VERA VISCO 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
4 739 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
VISCO LUXURY anatómiai párna 45x75 cm
Raktáron
(>10 db)
5 056 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
ALOE VERA VISCO anatómiai párna 50x70 cm
Raktáron
(>10 db)
5 848 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
3 788 Ft
–4 %
BAMBOO DREAM memóriahabos párna 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
3 605 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
5 943 Ft
–2 %
STELLA LEVENDULA ILLATÚ PÁRNA 70x90 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
5 811 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
3 154 Ft
–3 %
Üreges szálas párna DREAMSOFT 50x70 cm
Raktáron
(>10 db)
3 033 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
3 788 Ft
–5 %
Memóriahabos párna ALOE VERA DREAM 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
3 577 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
4 105 Ft
–2 %
Polštář z dutého vlákna DREAMSOFT 60x80 cm
Raktáron
(>10 db)
4 002 Ft
Termék részletes leírása
Huzat anyaga
- Felületi anyag: 100% poliészter - mikroszálas Aloe Verával
- Grammsúly: 200 gsm
- Töltet súlya: 1100 g
Párna töltete
- 100% PU zúzott memóriahab
Méret
- 50 x 70 cm
Jellemzők
- Levehető huzat
- Rögzítés: Cipzár
- Mosás: Legalább 2x évente 40 °C-on
- Centrifugálás alacsony fordulatszámon
- Nem szárítható gépben
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 08596605043259 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Felszín anyaga: | 100% poliészter, Aloe vera |
| Párna mérete: | 50 x 70 cm |
| Töltet: | Memóriahab |
| Rögzítés: | Cipzár |
| A párna hossza: | 70 cm |
| A párna szélessége: | 50 cm |
| Anatómiai: | igen |
| Használat: | Egész éves |
| ? Javasoljuk: | Standard egyszemélyes ágy, Standard franciaágy |
| Allergiások számára: | Allergiások számára |
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
Anatómiai párna ALOE VERA VISCO 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
4 739 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
6 324 Ft
–25 %
Anatómiai párna SOFT 30 x 50 cm
Raktáron
(>10 db)
4 722 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
