Anatómiai párna SOFT 30 x 50 cm
Kapcsolódó termékek
7 634 Ft
–17 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
6 334 Ft
7 805 Ft
–1 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
(>10 db)
7 700 Ft
2 533 Ft
–31 %
Steppelt párna 45 x 45 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,6 csillag.
Raktáron
(>10 db)
1 745 Ft
Kiárusítás
16 986 Ft
–45 %
KOMFORT Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
9 315 Ft
8 485 Ft
–43 %
KOMFORT egészségügyi poliészter golyó töltetű párna cipzárral 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
4 833 Ft
8 485 Ft
–45 %
KOMFORT egészségügyi poliészter golyó töltetű párna 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
4 596 Ft
10 185 Ft
–32 %
Egész éves steppelt hosszított paplan 140 x 220 cm
Raktáron
(>10 db)
6 926 Ft
13 586 Ft
–32 %
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
9 191 Ft
3 044 Ft
–19 %
Steppelt párna 40 x 60 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Raktáron
(>10 db)
2 445 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- PUR hab
Méretek
- Szélesség: 30 cm
- Hosszúság: 50 cm
- Magasság a legalacsonyabb ponton: 9 cm
- Magasság a legmagasabb ponton: 12 cm
Kialakítás
- Mosás: Legalább évente kétszer, 40 °C-on
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Paplanok és párnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605014211 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Felszín anyaga: | 100% poliészter |
| Párna mérete: | 30 x 50 cm |
| Súly: | 1 kg |
| Töltet: | PUR hab |
| Anatómiai: | igen |
| Antiallergén: | Igen |
| Évszak: | Egész éves |
| ? Javasoljuk: | Standard egyszemélyes ágy, Standard franciaágy |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
