Pamut ágynemű LITTLE DREAMER rózsaszín
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% szűz BCI pamutból. Az újrahasznosított pamut segít megőrizni a természeti erőforrásokat, és új életet ad a már használt textilanyagoknak, míg a szűz BCI pamut felelősségteljesebb termelésből származik a Better Cotton Initiative program keretein belül. Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő és környezetbarátabb. Egy esetleges hátránya a gyűrődés és az emiatt szükséges vasalás.
Anyag
- 70% újrahasznosított pamut | 30% szűz BCI pamut
Szín
- Rózsaszín
- Lila
- Sárga
Jellemzők
- Ajánlott mosási gyakoriság: hetente egyszer, maximum kéthetente
- A párnahuzat hotelzsebes
- A paplanhuzat holland hajtásos zárással készült
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Szárítógépben szárítás: max. 60 °C
- Az ágynemű vasalása szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva
- Használjon az anyaghoz és a színekhez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, ez megelőzi az anyag károsodását és a színek fakulását
A csomag tartalma a választott variáció szerint
- Povlečení 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023543181 |
| ? Termék színe: | Rózsaszín, Sárga |
| Ágynemű mérete: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 60 x 70 cm |
| Súly: | 1,11 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 220 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós, Holland zár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
