Pamut ágynemű HEART CHARM fehér, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Az ágyneműk legelterjedtebb és állandó anyaga kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló tulajdonságait és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azoknak is ajánlott, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik, és így vasalást igényel. Az évek során bevált pamut a gyapot növényből nyert természetes szál, amely kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Fehér - törtfehér
- Piros
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30°C - 40°C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és becipzárazva mossa
- Használjon az anyaghoz és színhez illő mosószert
- Az ágynemű centrifugálásakor válasszon kímélő programot
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat paplanra 140 x 200 cm | 1 db huzat párnára 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Piros |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Szív |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
