Pamut ágynemű FOREVER COLOURS világos rózsaszínű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI szűz pamutból. Az újrahasznosított pamut segít megőrizni a természetes erőforrásokat és új életet ad a már felhasznált textíliáknak, míg a BCI szűz pamut a Better Cotton Initiative program keretein belüli felelősebb termelésből származik. Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő, és egyben környezetbarátabb. Lehetséges hátránya lehet a gyűrődés és a vasalás szükségessége.
Anyag
- 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI szűz pamut
Szín
- Világos rózsaszín
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Nemzetközi tanúsítási rendszer OEKO-TEX Standard 100
- A párnahuzat hotelzsebbel van ellátva
- A paplanhuzat holland áthajtásos záródással rendelkezik
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Szárítógépben szárítás: max. 60 °C
- Az ágyneműt szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Ágyneműt külön-külön, mindig kifordítva mossa
- Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugát
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel megelőzi az anyag sérülését és a színek fakulását
Szett tartalma a kiválasztott változattól függően
- Ágynemű 220 x 260 cm: 1 db paplanhuzat 220 x 260 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023606862 |
| ? Termék színe: | Rózsaszín |
| Ágynemű mérete: | 2 ks 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 60 x 70 cm |
| Szélesség: | Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 220 x 260 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós, Holland zár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
